Technológie

VEĽKOPLOŠNÁ TLAČ

Tlač na rôzne druhy materiálov: banner, mash, samolepky, papiere rôznej hrúbky a gramáže, v interiérovej – fotografickej a exteriérovej kvalite.
Tlač v nekonečnom páse alebo na plošné materiály. Technológie veľkoplošnej tlače sa odlišujú typom atramentu.

Latexová tlač vhodná do interiéru aj exteriéru,
bez zápachu a škodlivých vplyvov pre prostredie a človeka, tzv. eko-tlač.

UV tlač na plošné materiály, samolepky, papiere, drevo, plasty, akrylaty, sklo, kovy, textílie, je ňou možné potlačiť skoro všetky druhy materiálov do hrúbky 5 cm.

Ekosolventná a solventná tlač na samolepku, papier, banner, mash a textílie, vhodná do exteriéru pri veľkých rozmeroch. Banneri a siete (mash-e) na budovách, billboardoch, bigboardoch a oploteniach, samolepky na výkladoch, autách, autoplachty.

HÁRKOVÁ TLAČ

Tlač na papiere rôznej gramáže do 350 g, samolepky papierové a PVC, tenke plasty. Produkty finalizujeme knihárskym spracovaním.

SIEŤOTLAČ

Tlač na všetky druhy materiálu. Sieťotlač rozlišujeme na plošnú a otočnú.

Sieťotlač plošná – potlač všetkých druhov materiálov samolepky, papiere, drevo, plasty, akryláty, sklo, kovy.

Sieťotlač otočná – potlač textilu, tričká, mikiny, čiapky, darčekové tašky, obrusy, slnečníky. Potlač CMYK alebo do 6 sólo farieb.

Tlač textilu sieťotlačou je najtrvanlivejšia a najkvalitnejšia voľba. Ide o potlač priamo do materiálu a vysokou teplotou sa potlač fixuje, čím sa stane odolnou voči oderu a praniu. Je farbostála.

 

 

SLEPOTLAČ A RAŽBA

Slepotlač vytvára vystúpený reliéf na papieri hrubšej gramáže, vhodné na vizitky, pozvánky, knihy a prezentačné materiály.

Hĺbkotlač je opakom slepotlače, reliéf je vyrazený do materiálu.

Ražba tepelná vhodná na diáre, a poťahové materiály koža, koženka atď.

Ražba pomocou termofólie sa používa na vizitky, pozvánky, obálky časopisov a brožúr. Je vhodná na tvorbu ochranných prvkov pomocou holografických fólií.

REKLAMNÉ PREDMETY

Reklamé predmety potláčame tampoprintom alebo UV tlačou.

Tampoprint sa používa pri vačšom množstve potláčaných predmetov nad 100 kusov, ako napr. perá, ceruzky, zapalovače, golfové loptičky, pravítka, vizitkáre, metre, atď.

UV tlač sa používa pre menšie množstvo potláčaných predmetov od 1 kusu. Plnofarebná potlač s doplnkovou bielou farbou a lakom.

TEXTIL

Značenie textilu, dresy, slnečníky, reklamné tašky, bundy, vesty a pracovné odevy.

Flex/Flock – technológia používana pri rezanej grafike vhodná na tažko potlačitelné textilné materiály v menšom množstve.

Printflex – potlač prenosového materiálu na branding textilných materiálov v menšom množstve používana pri zlozitejšej grafike alebo fotografiach a obrázkov.

Sieťotlač – viď. sekcia sieťotlač. Tlač sieťotlačou priamo na textil je najtrvanlivejšia a najkvalitnejšia voľba. Ide o potlač priamo do materiálu a vysokou teplotou sa potlač fixuje, čím sa stane odolnou voči oderu a praniu. Je farbostála.

 

 

POLEP A BRANDING

Polep / Branding – polep a značenie takmer všetkých produktov, na rôzne povrchy, napr. automobily, nákladné auta, dopravné prostriedky, výklady, predajne, skrine, skrinky, chladničky, stolíky, podlahy, steny, atď.

FRÉZOVANIE A LASER

CNC Fréza – rezanie a gravírovanie plastov, akrylátov, dreva, kartónu a mäkkých kovov frézou. Rezanie materiálu do požadovaného tvaru. Výroba kreatívnych makiet, šablón, a rôzných produktov.

CO2 Laser – rezanie a gravírovanie plastov, plexiskla – akrylátu, dreva, kartónu a výroba pečiatok.

Gravírovanie – popis reklamných predmetov, tabuliek a štítkov z plastov, plexiskla, dreva a mäkkých kovov

Prototypovanie – výroba unikátnych kreatívnych produktov podľa vašich požiadaviek, napr. makety produktov, 3D objekty, šablóny atď.

SVETELNÁ A NESVETELNÁ REKLAMA

Svetelná reklama – výroba svetelných boxov z hliníkových profilov, alebo kompozitných dosiek podľa požiadaviek klienta.

Nesvetelná reklama – 3D nápisy a logá z polystyrénu, plexiskla, dreva, plastu, kompozitnych dosiek a mäkkých kovov. Informačno-orientačné systémy, výroba piktogramov, makiet, postáv, produktov, tabule rôzných rozmerov a tvarov, prezentačné systémy, promo stolíky a stojany.

 

 

VÝSEK

Vysekávame na obuvníckom lise – tato technológia nám umožnuje vysekávať výrobky aj z tvrdých a hrubých materiálov ako napríklad plasty, HPS-ky, magnetky, folie, šmirgle, koža, látky ale samozrejmosťou sú aj papiere a PVC samolepky a mnohé iné

3D KAZETOVÉ SVETELNÉ PÍSMENÁ

Výroba samostatných svetelných písiem na označenie budov, prevádzok v najnáročnejšich tvaroch a velkostiach.