O nás

Firma Fibra print s.r.o. je výrobnou spoločnosťou pôsobiacou na slovenskom trhu – od roku 2005 sa spoločnosť stala právnym subjektom zapísaným v obchodnom registri oddiel Sro C Číslo vložky 37973. Pred rokom 2005 pôsobila firma ako živnostník Firma Branislav Filipovič-Fibra- od jej vzniku v roku 2000. Fibra print, s.r.o. sa zaoberá polygrafickou výrobou a výrobou reklamy.
Spoločnosť Fibra print s.r.o. je profesionálna firma pôsobiaca v oblasti polygrafickej a reklamnej výrobe so skúsenosťami na Slovenskom a zahraničnom trhu. Spoločnosť Fibra print s.r.o. disponuje vlastnými výrobnými technológiami. Tím Fibra print s.r.o. tvoria kreatívne mysliaci odborníci, nadchnutí pre svoju prácu a sú ústretoví požiadavkám i predstavám klientov. Každý klient je pre spoločnosť Fibra print s.r.o. veľkou výzvou a prínosom, čo sa odzrkadľuje v individuálnom prístupe k realizácii každého projektu. Z výsledkov práce spoločnosti profitujú lídri na trhu v mnohých odvetviach. Spoločnosť sa svojimi dlhoročnými skúsenosťami pričinila o rast a napredovanie mnohých našich dlhoročných obchodných partnerov a klientov.

Spoločnosť Fibra print s.r.o. má ambíciu napredovať a zvyšovať svoj trhový podiel na trhu polygrafickej a reklamnej produkcie. Rast firmy a zvyšovanie jej konkurencieschopnosti v histórii spoločnosti spôsoboval vždy nákup novej technológie. Takmer s každým nástupom technológie bol potrebný aj nový personál a jeho zaučenie do nových pracovných postupov ako aj priestorové zväčšovanie firmy. Naša spoločnosť má najširší výrobný zaber na Slovenskom trhu v rámci výrobnej rôznorodosti nakoľko disponuje rôznymi technológiami v oblastiach tlače. Vid produkty spoločnosti Fibra print s.r.o.